5 marca 2024

Moi Drodzy,

czy zauważyliście już, że świat budzi się do życia, wypuszcza 🌱 pąki, zaczyna nawet kwitnąć? 🌼​🌹 Powyższe zdjęcie próbowało uchwycić marzec na gorącym uczynku w ogrodzie Sióstr Pallotynek w Gnieźnie 🙂 A jeśli natura się budzi to i my powinniśmy. 👍

Z tej okazji chcemy zapytać każdego i każdą z Was: czy zaplanowaliście już coś z rozwoju duchowego na nadchodzący sezon wiosna – lato? Jeśli nie, to zerknijcie 🔍 na te dwie propozycje z naszego pallotyńskiego podwórka.

Sesje i rekolekcje Lectio Divina.

Prowadzone przez naszych księży Pallotynów w Ząbkowicach Śląskich. Czy jest lepszy sposób na zgłębienie Słowa Bożego? Sprawdźcie!

  • 15 – 17 marca, Sesja Lectio Divina: Wyjdź z grobu! Wskrzeszenie Łazarza
  • 24 – 26 maja, Sesja warsztatowa: Dotknę się Go – spotkanie z ciałem w oparciu o metodę TRE
  • 26 czerwca – 4 lipca, Rekolekcje Lectio Divina: Pogłębienie: Osiem błogosławieństw. Kolory szczęśliwego życia…

Camino Misericordia

Prowadzone przez naszych księży Pallotynów w częstochowskiej Dolinie Miłosierdzia. Propozycja dla tych, którzy chcą poznać przesłanie Bożego Miłosierdzia.

  • 8 – 10 marca, Fundament
  • 28-30 czerwca, Fundament

Zerknijcie również na to, co oferują inne wspólny w naszym Kościele Katolickim. Znajdźcie coś idealnie dla Was! 💪 Natomiast więcej propozycji z naszego ZAK-owego podwórka znajdziecie na stronie Formacja.

Planujcie, bierzcie udział i wzrastajcie dzielnie ku świętości! 🌱

 

AIDG! ❤️
Redakcja

 

PS. Przy okazji 😉 strona będzie się zmieniać i gdyby ktoś chciał dołączyć do naszego redakcyjnego zespołu i pomóc nam rozwijać przestrzeń formacji, to tu jest kontakt: redakcjazak@gmail.com 😉