• punkt odniesienia

Cześć! Tu zespól Redakcji naszej strony www. Cieszę się, że możemy do Was napisać. 🤗 Nadal szukamy osób, które mogłyby się zaangażować 💪 w tworzenie strony internetowej. A dokładniej, kogoś w temacie: stylu i grafik 🖼️ lub kontakcie z zespołami i wspólnotami 👥💬 lub przy edycji i korekcie tekstów ✍️ lub w temacie formacji ZAK 📈🌱 lub w opracowaniu szczegółowych treści typowo informacyjnych o ZAK-u 📜. Jest z czego wybierać! 🤭 Więcej info tu: 👉 /zespol-redakcji-strony-zak/ i tu: 👉 /apostolstwo. AIDG! 💗

 


Kochani, pozdrawiam Was serdecznie – jeszcze wielkanocnie i „zmartwychwstaniowo”! BĄDŹMY LUDŹMI ZMARTWYCHWSTANIA! BĄDŹMY LUDŹMI MIŁOSIERDZIA! BĄDŹMY LUDŹMI NADZIEI! A naszą drogą – niech będzie żywa relacja z JEZUSEM!!!! DLATEGO !!!!!! ZAPRASZAM WAS na kolejne spotkanie ze SŁOWEM! CAMINO Dei Verbum Kiedy? SOBOTA 11 maja, 10.00 – 17.00 Gdzie? DOM POD LASEM (Gniezno, Hoża 31). Szczegóły: <link>. Zapisy: https://forms.gle/oyDtHc5bfCi7FMeMA Niech SŁOWO DALEJ NAS PROWADZI!
S. Anna Ozon SAC i Siostry z Gniezna


BYĆ APOSTOŁEM DZISIAJ

W tym miesiącu kilka słów o traumach, współczuciu, miłości i leczeniu ran z przeszłości. Dowiecie się jak taka trauma działa, co o niej myśleć i co z nią zrobić. Poznacie też przypadek pacjentki. A na koniec Autorka ma dla nas propozycję prostego ćwiczenia uważności, abyśmy mogli zidentyfikować zablokowane w nas części. Swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami dzieli się się z nami Dr.ssa Marzia Pireli. Psychoterapeutka, która od 40 lat zajmuje się problemami psychologicznymi. Tekst przeczytacie tu: Być Apostołem dzisiaj (kwiecień 2024). Życzymy Wam przyjemnego czytania, najlepiej w towarzystwie pysznej gorącej herbaty 🫖 ewentualnie kawy lub ziółek ☕.

Redakcja