21 lutego 2023

Pax Christi!
Drodzy Członkowie ZAK!
Wielkimi krokami zbliża się czas Wielkiego Postu. Już teraz pragniemy wszystkich zaprosić na Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez kleryków pallotyńskiego seminarium w Ołtarzewie. Z krótką przerwą spowodowaną przez pandemię tradycja ołtarzewskich misteriów trwa już prawie 70 lat! Tegoroczny spektakl został wyreżyserowany przez kl. Pawła Strojewskiego SAC i nosi tytuł „Marana Tha!”.
Premiera odbędzie się 03.03 o godz. 19:15, a następnie misterium będzie wystawiane przez okres Wielkiego Postu od 04.03 w każdą sobotę (o godz. 14 i 16) i niedzielę (o godz. 15).
Jesteśmy przekonani, że udział w Misterium będzie nie tylko owocnym przygotowaniem do przeżycia Wielkanocy, ale również dobrą okazją do wzajemnego spotkania, dlatego tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia naszego seminarium!
Z uwagi na duże zainteresowanie Misterium, prosimy o rezerwację bezpłatnych wejściówek drogą mailową: misteriumsac@gmail.com lub pod numerami telefonu: 22 722 10 24 lub 733 598 046. Dla grup oglądających spektakl istnieje możliwość wykupienia posiłków.
Pod tym linkiem znajduje się zwiastun spektaklu w YouTube: https://youtu.be/Ub_rHv9w5zU
Wydarzenie na profilu WSD na facebook’u: https://fb.me/e/2B6nBjs5m
W załącznikach przesyłam również broszurę z informacjami o spektaklu oraz wersję elektroniczną plakatu.
Pozdrawiam,
kl. Maciej Książyk SAC