16 lutego 2023

Drodzy członkowie Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego

Pallotyńskie Centrum Młodzieży „Apostoł” organizuje wyjazd na Międzynarodowy Festiwal Młodych do Medjugorie w dniach 24 – 31 lipca 2023 roku. Temat tegorocznego festiwalu: „Oto moja matka i moi bracia!”.

W ZAKu mamy dzieci, młodzież, wnuki, członków rodziny, którzy szukają sposobu spędzenia czasu wakacyjnego zgodnie z wiarą. Niektórzy może nie mogą z różnych powodów wybrać się do Lizbony na Światowe Dni Młodzieży. Więc – jak nie Lizbona to może Medjugorie i Festiwal Młodych z różnych zakątków świata

Koszt 500 zł + 180 euro. Zaliczka w wysokości 300 zł do 11 marca na numer konta: 84 1020 1055 0000 9802 0540 6394 (Imię, nazwisko i miejscowość z dopiskiem: zaliczka Medjugorie), reszta pieniędzy do ks. Marcina Przywary SAC  po wcześniejszym ustaleniu mailowym z Księdzem.

Uczestnictwo w wyjeździe od 16 roku życia. Stosowne zgody i dokumenty zostaną przesłane w późniejszym terminie. Uczestnicy zostają ubezpieczeni przez pallotyńskie biuro pielgrzymkowe Peregrinus, a wyjazd zgłoszony do Kuratorium.

W ramach wyjazdu oprócz uczestnictwa w planie Festiwalu przewidziana jest wycieczka do Mostaru i zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz wyjazd na wodospady Kravica z kąpaniem i „plażowaniem”.

W naszym pallotyńskim domu uczestnicy zakwaterowani zostaną w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami. Posiłki: śniadanie i obiadokolacja.

Wyjazd 24.07 z Ołtarzewa w godzinach przedpołudniowych, powrót 31.07 późnym wieczorem.

Proszę o zgłoszenie listy chętnych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, pesel) do 11 marca na email: biuro@centrumapostol.pl.

 

Pozdrawiam serdecznie!

ks. Marcin Przywara SAC

Pallotyńskie Centrum Młodzieży „Apostoł”